ŞİMDİ REZERVASYON YAP

Biz

KİMİZ?

Doğaya ellerinizle dokunun!

2020 yılında sizlerle birlikte macerasına başladı. Bulunduğu doğal ortam ile tamamen uyumlu ahşap bungolavlarımızın kapısı maviye ve yemyeşil bir doğaya açılır.

Karadeniz Bölgesi’nin Batı Karadeniz Bölümü’nde, Kastamonu ilinin Tosya ilçesinin Çifter Köyü sınırları içerisinde yer almaktadır.

Doceia Dipsiz Göl' e geldiğinizde yalnızca konaklama veya kahvaltı değil çevresinde yürüyüş yolları, doğayı rahatça keşfedebileceğiniz, doğada rahatça dinlenebileceğiniz, gün içerisinde tesisin kafe-restoranında vakit geçirebilir, harika tatlara sahip lezzetli yiyeceklerin tadına bakabilirsiniz.

Şehrin gürültüsünden uzakta, zihinsel ve bedensel yorgunluğunuzu unutturacak, doğayla içiçe, muhteşem göl manzarası eşliğinde kahvaltı yapacağınız bir tatil vaadediyoruz.. Odalarımız tabiatın ihtiyaçlarına cevap veren konfora ve hijyene sahipken size alışılagelmiş otel formatı dışında hizmet vermek için hazırlandı. Uykunuzda ahşabın dinlendirici etkisini, uyandığınızda soluyacağınız tertemiz dağ havası ile garanti ediyoruz.

MİSYONUMUZ
Misafirlerimize; eşsiz, özgün hizmetler ve benzersiz deneyimler yaşatmak. Misafirlerimizin mutlu, huzurlu ve sağlıklı tatiller geçirmelerini sağlamak. Bungalov otelcilikte yeniliklere öncü olmak.

VİZYONUMUZ
Kalitede süreklilik ve mutlak Misafir memnuniyeti sağlayarak, tercih edilen bir marka yaratmak ve Uluslararası alanda ülkemizi turizm açısından en iyi şekilde temsil etmektir.

Şimdi Rezervasyon Yap

Hizmetlerimiz

At Biniciliği

Güzel patikalar, harika atlar, çarpıcı manzaralar ve zengin bir kültür sunan binicilik tatili arıyorsanız, o zaman geleceğiniz yer burasıdır.

ATV

Dipsiz Göl tatili boyunca günlerini renklendirmek ve heyecanlı hale getirmek isteyenler, ehliyet ve profesyonel bir deneyim gerektirmeyen safari turları eşliğinde fark yaratabilirler.

Galata Kulesi Gözetleme Evi

Tesisimiz içinde yer alan Ilgaz Dağı ile karşı kaşıya 1850 rakımda yapılan Galata Kulesi ve Gözlem-Seyir tepesinde eşsiz manzara eşliğinde içeceklerinizi yudumlayıp ister güneşin doğuşunu izleyin isterseniz yıldızlara elleriniz ile dokunun.

Garaj 37

Tesis içinde yer verdiğimiz Garaj37 cafe konsepti ile burada ister motosikletinizi yıkatın, ister çayınızı kahvenizi yudumlayın, isterseniz yemeklerin tadına bakabilirsiniz.

Karavan ve Çadır Alanı

Tesisimiz içinde bungalow veya otel odalarında kalabileceginiz gibi istemezseniz sizler için tasarladığımız karavan, çadır ve de Tiny house alanımız da mevcuttur.

Kayak

Kış sporlarının başında olan kayak sporunu bir de Dipsiz Göl Tabiat Parkı'nı çevreleyen Ilgaz Dağları eteklerinde deneyimlemek ister misiniz ?

Kız Kulesi Restaurant

Tarihinde; Üsküdar’dan Kastamonu’ya kadar Üsküdar adı altında bilinen yerlerden biri olan Kız Kulesini bizler unutmadık ve Tesisimiz için de Kız Kulesi Restorantınada yer verdik.

Konferans ve Etkinlik Alanı

Tesis içinde yer alan konferans salonu; toplantılarınız, etkinlikleriniz için kablosuz internet bağlantıları, teknik donanımları ve teknolojik altyapıları ile tüm kurum ve kuruluşların kongre, seminer, panel, çalıştay ve toplantı ihtiyaçlarına ideal çözüm sunmaktadır.

Mesire Piknik Alanı

Tesisimiz içinde yer alan mesire alanına peyzaj yapılarak etrafa farklı cinslerde olmak üzere toplam 12bin adet fidan dikildi. Alanın tamamı ışıklandırılıp localar yerleştirilerek ailelerin rahat yemek yiyebileceği VIP bir sistem oluşturuldu.

Trekking

Bol oksijenli, kuş cıvıltılı, göl manzaralı bir doğa yürüyüşü tatilinize güzel anılar ekleyecek.